Szafka Nocna Wisząca PAROS szerokość 50cm

Aranżacja wnętrza nie jest łatwym zadaniem, dlatego przed przystąpieniem do niej warto każdy szczegół dokładnie przemyśleć. W wyniku tego uzyskasz pożądane rezultaty, z których będziesz maksymalnie zadowolony. Jednym z najtrafniejszych wyborów jest dostępna w asortymencie sklepu ilistwy.pl szafka nocna Paros, która idealnie sprawdzi się w Twojej sypialni, nadając jej charakteru. Produkt zachwyca swoim minimalistycznym, aczkolwiek przełamanym ryflowanym frontem designem, który nada pomieszczeniu klimatu.
Szafka nocna wisząca 50cm (front ryflowany) - PAROS

Szafka Nocna wisząca szerokość 50cm

Oferowana w sklepie Ilistwy.pl szafka nocna wyróżnia się swoim minimalizmem, który wspaniale skomponuje się z praktycznie każdym stylem. Produkt doskonale sprawdzi się nie tylko jako szafka nocna, ale również jako toaletka czy wisząca w przedpokoju półeczka. Jego uniwersalność pozwala na dostosowanie przeznaczenia produktu do swoich potrzeb, co czyni go jeszcze bardziej praktycznym i wyjątkowym rozwiązaniem. Dzięki niej wnętrze wybranego przez Ciebie pomieszczenia stanie się przytulne oraz stylowe.

Nocna Szafka Wisząca - Specyfikacja

Szafka nocna wisząca Paros wykonana została z wysokogatunkowych materiałów, które pokryte są dobrej jakości półmatowym lakierem będącym doskonałą alternatywą dla folii PCV. Produkt jest niezwykle prosty i komfortowy w montażu, dlatego z całą pewnością poradzisz sobie z nim sam. Szafka wyposażona została w wysokiej klasy prowadnice kulkowe, w wyniku czego możliwe jest jej sprawne i bezgłośne przesuwanie i spory udźwig. Ponadto, dzięki zastosowaniu prowadnic kulkowych otwieranie szafki nie przysparza trudności, a zastosowane w konstrukcji spowalniacze wpływają na ograniczenie hałasu podczas jej zamykania.

Szafka nocna szerokość 50cm - Cena

Dostępna w gamie produktów sklepu Ilistwy.pl szafka zachwyca nie tylko swoim precyzyjnym i eleganckim wykończeniem, ale również korzystną ceną, która jest adekwatna do jej jakości. Koszt końcowy produktu został ustalony na takim poziomie, który zadowoli praktycznie każdego klienta, co pozwoli na zaoszczędzenie pieniędzy. W wyniku tego klient może cieszyć się z niesamowitej aranżacji wnętrza swojego domu lub mieszkania, bez konieczności wydawania niebotycznych sum pieniędzy podczas jej tworzenia.

Szafka Nocna Paros - Opinie

Oferowana w sklepie Ilistwy.pl szafka zdobywa pozytywne opinie ze strony zadowolonych klientów, którzy cenią ją za trwałe i porządne wykonanie oraz przystępną cenę. Szafka chwalona jest również za możliwość stworzenia przy jej użyciu nietuzinkowego klimatu, który wpływa na samopoczucie oraz radość z urządzenia wnętrza ze smakiem. Opinie klientów są niezwykle istotnym elementem budowania wzajemnych relacji, dzięki którym możliwa staje się przebiegająca w sympatycznej, aczkolwiek profesjonalnej atmosferze współpraca.

Szafka Nocna Wisząca PAROS front ryflowany 50 cm - Opinie zadowolonych klientów

Postanowiłam na zmianę aranżacji wnętrza swojej sypialni, dlatego w sklepie Ilistwy poszukiwałam najlepszego rozwiązania. W ten sposób natrafiłam na nowoczesną szafkę nocną PAROS, która zachwyciła mnie od momentu, w którym ją pierwszy raz zobaczyłam.

Anna

Idealnej szafki do pokoju mojej córki szukałam już od dłuższego czasu. Dopiero w sklepie Ilistwy natrafiłam na szafkę PAROS, która pozwoli mi na stworzenie w pomieszczeniu mojego dziecka idealnego przytulnego klimatu, który budzi w nas zachwyt.

Katarzyna

Doskonałej jakości produkt, który jest wyjątkowo funkcjonalnym i uniwersalnym rozwiązaniem, co cenię sobie w meblach najbardziej. Jestem zadowolona z dokonanego wyboru, w którym pomogli mi profesjonalni i bardzo sympatyczni pracownicy sklepu Ilistwy.

Agnieszka

Precyzyjne i staranne wykonanie szafki jest jej niezaprzeczalną zaletą. Jednak najbardziej zadowolona jestem z jej funkcjonalności oraz estetycznego, minimalistycznego wyglądu, na którym mi najbardziej zależało. Dzięki temu mogłam uzyskać swoją wymarzoną aranżację.

Ewa